R

RISI DHE PROMOCIONE

22nd Jan, 2017

Paketa per Shen Valentin.

Trajtoje veten dhe të dashurën me një largim relaksues këtë shën Valentin!

...Në qoftë se jeni pas një ikje në natyrë, pushim nga qyteti, apo thjesht një natë në një hotel luksoz, jemi të sigurt se jemi vendi perfekt për ju!

 

Zbuloje bukurinë e natyrës së paprekur, pejsazhi i bukur dimëror dhe relaksimi i pafund në dhoma të gjëra me hapësirë, të dekoruara bukur, moderne, SPA qendër komforte që ofron relaksim ultimativ, përtëritje, dhe mbushje me energji, duke e bërë atë një trajtim të rehatshëm për të kaluar ca kohë kualitative me të dashurin tuaj në vikendin e shën Valentinit me pamjet e mrekullueshme në liqenin e ngrirë të Mavrovës.

 

Me ndjenjën e dashurisë në ajër, pakot tona të ikjes romantike do të ju ndihmojnë që të gjeni disponimin intim në qëndrimin tuaj dhe të shijoni darkimin e mrekullueshëm në hotelin tonë, të bashkëngjitur me verëra, ëmbëlsira, dhe buqet me lule!

 

Bëre këtë ditë të shën Valentinit që të jetë e veçantë – dhe që do ta mbani në mend përhere.... pakot tona romantike të shën Valentinit përfshijnë buket me kujtime të ëmbla dhe një ç’lajmërim të vonshëm.(subjekt sipas lejueshmërisë)!

Prenoto ditën speciale të shën Valentinit me pakot hotelerike të RADIKA RESORT!

Developed by: Synapse - Digital Agency