R

RISI DHE PROMOCIONE

22nd Jan, 2017

Paketa per Shen Valentin.

Trajtoje veten dhe të dashurën me një largim relaksues këtë shën Valentin!

...Në qoftë se jeni pas një ikje në natyrë, pushim nga qyteti, apo thjesht një natë në një hotel luksoz, jemi të sigurt se jemi vendi perfekt për ju!

 

Zbuloje bukurinë e natyrës së paprekur, pejsazhi i bukur dimëror dhe relaksimi i pafund në dhoma të gjëra me hapësirë, të dekoruara bukur, moderne, SPA qendër komforte që ofron relaksim ultimativ, përtëritje, dhe mbushje me energji, duke e bërë atë një trajtim të rehatshëm për të kaluar ca kohë kualitative me të dashurin tuaj në vikendin e shën Valentinit me pamjet e mrekullueshme në liqenin e ngrirë të Mavrovës.

 

Me ndjenjën e dashurisë në ajër, pakot tona të ikjes romantike do të ju ndihmojnë që të gjeni disponimin intim në qëndrimin tuaj dhe të shijoni darkimin e mrekullueshëm në hotelin tonë, të bashkëngjitur me verëra, ëmbëlsira, dhe buqet me lule!

 

Bëre këtë ditë të shën Valentinit që të jetë e veçantë – dhe që do ta mbani në mend përhere.... pakot tona romantike të shën Valentinit përfshijnë buket me kujtime të ëmbla dhe një ç’lajmërim të vonshëm.(subjekt sipas lejueshmërisë)!

Prenoto ditën speciale të shën Valentinit me pakot hotelerike të RADIKA RESORT!

30th Nov, 2016

Paketat dhe çmimoret- sezonin e dimrit.

Zbuloni bukuritë e paprekura të natyrës në lartësi mbidetare prej 1200 metrave, pejsazhet e bukura dimërore dhe relaksacioni i paskajshëm në Spa qendrën moderne dhe të rehatshme në Hotel Radika, me pamje të mrekullueshme në liqenin e Mavrovës....  Diell dhe borë, si kombinim ideal për çdo adhurues të natyrës, a veçanërisht të skijimit.

Nëse parapëlqeni një pushim ideal malor, larg nga turmat e përditshme... Nëse ju tërheq skijimi, sportet adrenaline... SPA... Nëse doni te relaksoheni me personin e dashur me nga një gotë verë përreth kaminit, urdhëroni na vizitoni që ti lejoni  vetes kënaqësi disa ditore me pakot që i ofrojmë!

Zgjedhni një nga pakot me 3,5 dhe 7 netë në Hotel Radika dhe shijoni zgjedhjen e madhe me specialtete të veçanta, ushqime tradicionale kombëtare, çlirohuni pas skijimit me tretmanet që i ofrojmë, pishinën e brendshme, sauna finlandeze, banjat me avull, xhakuzi, qendra zbavitëse rekreative...

Ju ofrojmë pajisje për skijim, saja, sajë me motor për të rritur dhe fëmijë, transport deri dhe prej ski qendrës – çdo gjë me qëllim të ju ofrojmë kënaqësi të pafund për të gjitha kategoritë e skijatorëve, prej fillestarëve deri te ata me përvojë.

Shijoni momente të paharruara këtë dimër me të afërmit tuaj – vetëm në RADIKA!

Ju mirëpresim.

 

 

 Çmimorja dimërore   dhe kushtet mund të shihen në linkun

4th Nov, 2016

Oferta e Vitit të ri dhe Krishtlindjeve, 2017.

Fshehur nga zhurma e jetës së përditshme, në vetë bregun e Liqenit të Mavrovës, i rrethuar nga natyra unike, dëborë dhe male, Hoteli Radika është vendi i përsosur për rigjenerimin e energjisë së nevojshme dhe fillimin e Vitit të Ri.

Në një atmosferë të ngrohtë  përjetoni momentet më të bukura me më të dashurit tuaj dhe lejoni  vetes tuaj disa ditë kënaqësi me ofertat që ne i ofrojmë për Krishtlindje dhe Vitin e Ri!

Kombinim perfekt  i spa me saunë, banjë me avull, hamam turk dhe pishinë të brendshme do të bëjë që plotësisht të relaksoheni dhe ta përjetoni këtë moment. Nëse megjithatë jeni të interesuar për argëtim dhe sport në natyrë, ngriteni adrenalinën  duke u vozitur me ski motorët tonë nëpër pyjet dhe malet përreth. Gjithë këtë do ta finalizojmë me festë luksoze të bashkëngjitur me darkë të pasur,  muzikë të këndshme dhe fishekzjarre festive.

Tërë ekipi i Hotel Radikës do të kujdeset për të siguruar  relaksim maksimal dhe ti përjetoni të gjitha ceremonitë e festave.

Angazhimi ynë, vendndodhja dhe luksi do ti bëjnë të paharrueshme këto ditë dhe momente të kaluara me më të dashurit tuaj!

Shpresojmë  që do të bëhemi  zgjedhja juaj e parë dhe ju presim që së bashku të krijojmë kujtime të veçanta për Krishtlindje dhe Vitin e Ri - vetëm në RADIKA!

Për më shumë informata dhe rezervime klikoni këtu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2HyTzxgUwVk]

 

 

2nd Jul, 2016

Oferta speciale Verore.

Nëse ju keni një rast të veçantë ose thjesht ju nevojitet një pushim i merituar dhe mbushje baterish pas një jave të trazuar larg nga rrëmuja e qytetit – bëni diç më shumë për Ju – mundësojani vetes një fundjavë maksimalisht të këndshme dhe rezervoni menjëherë në Radika Resort!

Hotel Radika është vendi i përsosur për të filluar verën të çlodhur, të qetë dhe të rilindur duke marrë frymën e ajrit të freskët malor, duke u relaksuar me pamjen e bukur të Liqenit të Mavrovës ose duke u kënaqur në pishinë tonë të jashtme dhe spa qendrën. Atyre që kanë frymë aventureske u ofrojmë biçikleta me qira, dhe siç dihet Mavrova është e dhe pasur me shtigje të ndryshme malore, përmendore dhe monumente që do ta plotësojnë kohën tuaj.

Këtë verë Hotel Radika ofron paketa speciale për 3 dhe 5 net me çmime ekstra të ulëta. PAKETA

Listën tonë verore të çmimeve mund ta shihni në linkun e mëposhtëm.

ÇMIMORJA VERË

 

Radika Resort ju ofron qëndrim të këndshëm në mjedisin e njohur të ngrohtë dhe mikpritës përplot kënaqësi dhe komoditet maksimal. Ju mirëpresim!

17th Jan, 2016

Paketat dhe çmimoret- sezonin e dimrit.

...Dimri vjen së pari në Radikë...

Filloni këtë sezon të dimrit dhe mundësoni vetes maksimalisht relaksim dhe kënaqësi të plotë në atmosferën familjare të ngrohtë dhe mikpritëse...

Hoteli Radika ofron dhoma të rehatshme dhe të ngrohta, spa qendrën moderne, ushqim të shijshëm, pamje magjike të Liqenit të Mavrovës dhe paraqet destinacion ideal për pushimet e dimrit...

Për qëndrimin Tuaj të paharrueshëm në këtë dimër, me kënaqësi Ju ofrojmë:

- pajisje për skijim: skija dhe këpucë

- saj të vogël dhe të madh motorik

- transport falas deri në terrenet e skijimit

 

 Çmimorja dimërore   dhe kushtet mund të shihen në linkun e mëposhtëm.

Për këtë sezon dimëror ofrojnë paketa të veçanta për 3, 5 ose 7 net.

Në paketë përfshihen bujtja dhe mëngjesi në dhomat superiore si dhe shfrytëzimi i spa dhe fitnes qendrës.

Për më shumë pyetje ju lutem na kontaktoni ...

 

 

 

Developed by: Synapse - Digital Agency